contact@gotvimesofico.mk

Посно

Без паника, и посното е вкусно!

Домашна Тортиља

Конечно рецепт за тортиљи! Многумина од вас ми побараа ваков рецепт и ви ветив дека ќе ви дадам… еве конечно рецепт во чекори покриени со...
Read More

Туна Салата

Потребни состојки ½ китка Марула ½ китка Рукола Половина главица црвен кромид Една рака пченка ½ конзерва Туна (90гр) маслиново масло Крутони Оригано Начин на...
Read More